plugins/content/imagesresizecache/1783d7d060d2f09e1287f9998edb7024.jpeg

مطمئناً آرزوی هر سازنده‌ای(چه کوچک، چه بزرگ) خلق محصولیست که در یاد و خاطره‌ها باقی بماند. Kyle Gabler(کارمند سابق EA) با ساخت اولین بازی رسمی خود، خیلی زود به این آرزو دست یافت. البته شاید کمی بی انصافی باشد که عناوینی مانند Tower of Goo و Super Tummy Bubble را کوچک برشمریم. به هر حال Kyle با ساخت چنین پروژه‌هایی که با نام "بازی‌های مستقل" شناخته می‌شوند، تجربیات لازمه را برای شروع کاری جدی کسب کرد. این طراح خلاق همراه با Ron Carmel(برنامه نویس بازی که وی هم پیش از این در شرکت EA فعالیت داشت) استودیویی با نام 2D Boy تشکیل دادند و بدون صرف هزینه‌های هنگفت، شاهکاری را به وجود آورند که ارزشی فراتر از پروژه‌های بزرگی همچون ساخته‌های Maxis دارد!

همه‌ی ما می‌دانیم که در یک بازی Puzzle نباید دنبال داستان بود؛ ولی World of Goo حتی Cut Scene هم دارد. در کمتر بازی‌ای کاراکتر‌ها و طراحی محیط با گیمر ارتباط احساسی برقرار می‌کنند. این چیزیست که در World of Goo شاهدش هستیم. Gooهای بامزه‌ای که خود نمی‌دانند چه هدفی را دنبال می‌کنند، تنها در تلاش برای جابجایی از محلی به محل دیگر هستند. در این سفر شما نیز باید با آن‌ها همراه شوید و در چندین فصل از سال که Chapterهای بازی را تشکیل می‌دهند، هدفی مبهم را دنبال کنید.

plugins/content/imagesresizecache/13bd8e0bb6a3066755088e101d47a427.jpeg


World of Goo متفاوت از دیگر بازی‌های مبتنی بر فیزیک است. در کل، کنترل بازی با یک کلید انجام می‌شود. با دکمه‌ی چپ Mouse می‌توانید Gooها را بگیرید و با اتصال این توپ‌ها کنار هم، به اصطلاح برجی شبکه مانند را تشکیل دهید. در هر مرحله‌ی بازی، معمایی نهفته است و گیمر با چالشی جدید روبرو می‌شود. محوریت اصلی گیم پلی این بازی، اتصال انواع مختلفی از Gooها برای انتقال تعدادی از آن‌ها به یک لوله است.

دانلود بازی World of Goo 2008 (لینک مستقیم از سرور مخفی)

دانلود بازی World of Goo 2008 (لینک مستقیم از سرور Rghost)

دانلود بازی World of Goo 2008 (لینک مستقیم از سرور FDCupload)

دانلود بازی World of Goo 2008 (از سرور Rapidshare)

163 MB

www.p30day.com

جهت نصب بازی کافیست Image را بر روی یک CD رایت کنید یا آنرا بانرم افزارDeamon Tools باز (Mount) و اجرا نمایید.

دانلود Patch 1.30 (بروزرسانی بازی) - نصب دلخواه

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 20 مهر 1388    | توسط: حسین    |    |
نظرات()