plugins/content/imagesresizecache/73dffe2cd45f78fb85e7be3f1c5869f8.jpeg

مراحل بازی بسیار متنوع و زیاد هستند و موزیک بازی بسیار عالی است . شیوه نمایش دوربین از بالاست (چیزی شبیه بازیهای استراتژیک) که شاید در ابتدا زیاد برایتان جالب نباشد ولی مطمئنا پس از چند دقیقه بازی ، روند بازی در دستتان خواهد بود و خواهید دید که این شیوه نمایش چقدر مفید است .

شاید بتوان گفت این بازی مشابه بازی خون آشام (رزنت اویل) در Playstation می باشد .

در طول مراحل مختلف می توانید اسلحه ، مهمات ، جعبه های کمک های اولیه و پول جمع آوری کنید که گاهی این وسابل مخفی بوده و مثلا در کمدها و یا دیوارها جاسازی شده اند . شما با جمع اوری پول می توانید در ابتدای هر مرحله اسلحه های جدید ، مهمات ، جلیقه های ضد گلوله ، و ابزارهای کمکی مثل : جعبه کمک های اولیه ، بالا بردن سرعت عمل کاراکتر ، چراغ قوه ، و … خریداری کنید .

شاید این تنها بازی باشد که بدون انکه ان را دانلود کنم بهتون پیشنهاد می کنم تا با با هم دانلود کنیم !

دانلود و اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب

 


Alien Shooter 1.2

 


تصاویری از بازی:

 

 

 

منبع : شاهوار دات نت ....www.Shahvar.net

 Alien Shooter 2.5.0.1

 

Alien Shooter 2یک بازی اکشن پرهیجانی است که طی آن بازیکن از تعداد بی شماری سلاح جنگی قدرتمند و مرگ بار برای غلبه بر موجودات و اهریمنان فضایی استفاده می کند. وجود چندین و چند شخصیت دوست و دشمن در جریان بازی، بهره گیری از فیلم نامه ای بسیار قوی، هیجان این بازی زیبا را دو چندان می کند. شخصیت های متنوع با توانایی های منحصر به فرد برای انتخاب مسیر بازی و همچنین بازی چند نفره از دیگر ویژگی های این بازی به شمار می رود. این بازی توانسته نمره بالایی را در علاقه مندان بازی های رایانه ای به دست آورد.


 


 

تصاویری از بازی:

 

 

 

 Theseus Return of the Hero

 

اگر از بازی Alien Shooter خوشتان آمده است و می خواهید یک بازی دیگر مانند آن و با هیجان بیشتر را بازی کنید ما این بازی را به شما توصیه می کنیم. این بازی به نوعی باعث افزایش سرعت عمل و عکس العمل سریع و تمرکز شما می شود. البته تا حدی هم می تواند شما را در جای خود میخکوب کند. به دلیل افزایش پردازش ذهنی در هنگام انجام این بازی باید بین مراحل آن استراحت کوتاهی داشته باشید. البته خیلی جدی نگیرید چون بعضی دوستان آنقدر در انجام چنین بازی هایی مهارت دارند که در هنگام انجام بازی چای هم نوش جان می کنند. این بازی را می توانید در دو حالت Survival و Campaign انجام دهید. در حالت اول باید ببینید تا چه زمانی می توانید زنده بمانید. بنده دفعه اول تا 5 دقیقه دوام آوردم. در حالت دوم مرحله ای پیش می روید. شما می توانید Hero خود را ارتقا دهید. اسلحه های جدید بگیرید و تا 10 مرحله سخت را بگذرانید. در واقع بازی حالتی مانند بازی War Craft دارد. مراحل بازی در مکانهای مختلفی مانند مزرعه ، جنگل ، شهر و .... می باشد. برای اجرای بازی باید کارتگرافیکحداقل 32 مگابایتی داشته باشید. این بازی بدون مشکل در ویندوز ویستا نصب و اجرا می شود.تصاویری از بازی:

 


لینک های دانلود

 

لینک از سرور FDC

دانلود دانلود بازی 1و2و3 Alien Shooter   از سرور FDC

حجم 74 MB

رمز www.p30day.com


لینک از سرور پی سی دی

دانلود دانلود بازی 1و2و3 Alien Shooter   از سرور پی سی دی

حجم 74 MB

رمز www.p30day.com


لینک از سرور GOOD

دانلود دانلود بازی 1و2و3 Alien Shooter  از سرور GOOD

حجم 74 MB

رمز www.p30day.com

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 21 مهر 1388    | توسط: حسین    | طبقه بندی: بازی استراتژیک،     |
نظرات()